O nas

DSK ACADEMY Professional School of Style, marka należąca do Grupy DSK Consulting, powstała, by dzielić się wiedzą z zakresu kreowania wizerunku osób, szkolić przyszłych doradców wizerunku, osobistych stylistów i kolorystów.

Założycielką i szkoleniowcem DSK ACADEMY jest Dorota Szcześniak-Kosiorek – wieloletni doradca wizerunku i etykiety biznesu, doświadczony szkoleniowiec, stylista, kolorysta, praktyk zawodu i trener biznesu. Wieloletnie doświadczenie w zawodzie i pasja do nauczania Założycielki czynią DSK Akademię wyjątkowym miejscem, w którym poznasz tajniki zawodu osobistego stylisty, zdobędziesz niezbędną wiedzę do jego wykonywania oraz wszystko przećwiczysz w praktyce.

DSK ACADEMY to nowoczesna szkoła stylizacji ubioru, która oferuje kursy dla

  • kolorystów,
  • doradców wizerunku (osobistych stylistów),
  • personal shopperów.

Szkoła realizuje autorskie programy kursów, podczas których uczymy sprawdzonych metod pracy z klientem, dzielimy się naszym doświadczeniem, wprowadzając uczestników w realia branży.

Profesjonalne narzędzia w pracy kolorysty i stylisty, materiały szkoleniowe, pomoce dydaktyczne i dużo ćwiczeń praktycznych wpływają na wysoki poziom prowadzonych przez nas kursów i późniejsze duże umiejętności absolwentów DSK ACADEMY.

Sprawdź pełną ofertę Szkoły Stylizacji DSK ACADEMY:

Ponadto, absolwenci DSK Academy mają możliwość odbycia praktyk podczas projektów realizowanych przez Grupę DSK Consulting.

Certyfiktat KursAnalizyKolorystycznej DSKacademy


Certyfiktat KursDoradca DSKacademy

 


DSK Consulting Group

Grupa DSK logo

to grupa marek szkoleniowo-doradczych specjalizujących się w szkoleniach i warsztach

z zakresu budowania marki osobistej poprzez wizerunek.

DSK Consulting Group tworzą:

 

LOGO DSK Experts

W ramach DSK EXPERTS prowadzimy szkolenia dla firm z zakresu profesjonalnego wizerunku w biznesie, podczas których skupiamy się nie tylko na wyglądzie zewnętrznym pracowników, ale również ich zachowaniu (polecamy nasze szkolenia: Dress code, Etykieta w biznesie, Warsztaty stylu, Sztuka autoprezentacji i wystąpień publicznych i inne). Motto DSK Experts to „YOUR TEAM IS YOUR BRAND”, to właśnie pracownicy budują wizerunek Twojej firmy w oczach klientów.

LOGO DSK style

DSK STYLE to marka skierowana do osób prywatnych. W DSK Style kompleksowo i holistycznie dbamy o twój wizerunek. Znajdziesz tu zarówno grupowe warsztaty stylu, jak i indywidualne konsultacje ze stylistą, doradcą wizerunku, makijażystą, dietetykiem. Jeśli chcesz świadomie budować swoją osobistą markę, podnieść samoocenę, budować profesjonalny wizerunek, zwiększyć pewność siebie, skorzystaj z naszej oferty.

LOGO DSK Academy

DSK ACADEMY to miejsce, gdzie przyszli styliści, koloryści i presonal shopperzy mogą poznać tajniki zawodu Doradcy wizerunku. Nasze kursy i warsztaty kierujemy zarówno do osób rozpoczynających swoją przygodę w tym zawodzie, jak również do osób mających doświadczenie w pracy z klientem nad jego wizerunkiem i chcących udoskonalić swój warsztat. Oferujemy kursy grupowe oraz zajęcia indywidualne.

 

 

 

 

Napisz do nas

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi kursami. Jeśli masz pytania, to pisz śmiało.