DSK ACADEMY Professional School of Style, marka należąca do Grupy DSK Consulting, powstała, by dzielić się wiedzą z zakresu kreowania wizerunku osób, szkolić przyszłych doradców wizerunku, osobistych stylistów i kolorystów.

Założycielką i szkoleniowcem DSK ACADEMY jest Dorota Szcześniak-Kosiorek – wieloletni doradca wizerunku i etykiety biznesu, doświadczony szkoleniowiec, stylista, kolorysta, praktyk zawodu i trener biznesu. Wieloletnie doświadczenie w zawodzie i pasja do nauczania Założycielki czynią DSK Akademię wyjątkowym miejscem, w którym poznasz tajniki zawodu osobistego stylisty, zdobędziesz niezbędną wiedzę do jego wykonywania oraz wszystko przećwiczysz w praktyce.

DSK ACADEMY to nowoczesna szkoła stylizacji ubioru, która oferuje kursy dla

  • kolorystów,
  • doradców wizerunku (osobistych stylistów),
  • personal shopperów.

Szkoła realizuje autorskie programy kursów, podczas których uczymy sprawdzonych metod pracy z klientem, dzielimy się naszym doświadczeniem, wprowadzając uczestników w realia branży.

Profesjonalne narzędzia w pracy kolorysty i stylisty, materiały szkoleniowe, pomoce dydaktyczne i dużo ćwiczeń praktycznych wpływają na wysoki poziom prowadzonych przez nas kursów i późniejsze duże umiejętności absolwentów DSK ACADEMY.

Sprawdź pełną ofertę Szkoły Stylizacji DSK ACADEMY:

Ponadto, absolwenci DSK Academy mają możliwość odbycia praktyk podczas projektów realizowanych przez Grupę DSK Consulting.

Certyfiktat KursAnalizyKolorystycznej DSKacademy


Certyfiktat KursDoradca DSKacademy

 


DSK Consulting Group

Grupa DSK logo

to grupa marek szkoleniowo-doradczych specjalizujących się w szkoleniach i warsztach

z zakresu budowania marki osobistej poprzez wizerunek.

DSK Consulting Group tworzą:

 

LOGO DSK Experts

W ramach DSK EXPERTS prowadzimy szkolenia dla firm z zakresu profesjonalnego wizerunku w biznesie, podczas których skupiamy się nie tylko na wyglądzie zewnętrznym pracowników, ale również ich zachowaniu (polecamy nasze szkolenia: Dress code, Etykieta w biznesie, Warsztaty stylu, Sztuka autoprezentacji i wystąpień publicznych i inne). Motto DSK Experts to „YOUR TEAM IS YOUR BRAND”, to właśnie pracownicy budują wizerunek Twojej firmy w oczach klientów.

LOGO DSK style

DSK STYLE to marka skierowana do osób prywatnych. W DSK Style kompleksowo i holistycznie dbamy o twój wizerunek. Znajdziesz tu zarówno grupowe warsztaty stylu, jak i indywidualne konsultacje ze stylistą, doradcą wizerunku, makijażystą, dietetykiem. Jeśli chcesz świadomie budować swoją osobistą markę, podnieść samoocenę, budować profesjonalny wizerunek, zwiększyć pewność siebie, skorzystaj z naszej oferty.

LOGO DSK Academy

DSK ACADEMY to miejsce, gdzie przyszli styliści, koloryści i presonal shopperzy mogą poznać tajniki zawodu Doradcy wizerunku. Nasze kursy i warsztaty kierujemy zarówno do osób rozpoczynających swoją przygodę w tym zawodzie, jak również do osób mających doświadczenie w pracy z klientem nad jego wizerunkiem i chcących udoskonalić swój warsztat. Oferujemy kursy grupowe oraz zajęcia indywidualne.

 

 

 

 

Napisz do nas

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi kursami. Jeśli masz pytania, to pisz śmiało.

DSK ACADEMY
(a brand of DSK Consulting)
ul. Karolkowa 28
01-207 Warszawa

+48 501 124 364

D.Szczesniak@DSKacademy.pl